fbpx

Premia 350 zł i inne bonusy. Promocja konta w Santander Bank Polska

Atrakcyjna promocja dla osób, które zakładają konto w Santander Banku Polska. Do wzięcia jest premia 300 zł w gotówce i dodatkowe 50 zł w gotówce za skorzystanie z kodu polecającego. A do tego inne bonusy, takie jak zwroty za rachunki czy pieniądze za polecanie. Używam tego konta na co dzień i – oprócz bonusów – cenię w nim dobre warunki prowadzenia (niewielkim wysiłkiem można uniknąć opłat), a także darmowe przelewy błyskawiczne. W tym wpisie znajdziesz szczegóły, kod polecający a także namiar na stronę promocyjną, na której założysz konto z premią.

Promocja Santander: jak założyć konto i otrzymać premię

Pierwsza premia wynosi w sumie 300 zł w gotówce po założeniu konta. Aby ją otrzymać, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

Do 31 stycznia 2022 r. wypełnij wniosek o konto za pośrednictwem tej strony banku

– w trakcie wypełniania wniosku na tej stronie zaznacz wszystkie zgody, a także podaj kod polecający. Jeśli nie masz oto mój: 1015793280 (w dalszej części tekstu opisuję, jak dzięki niemu dostać dodatkowy bonus 50 zł gotówce)

– maksymalnie do 10 lutego 2022r. podpisz umowę o konto z kartą. Aby to się stało, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera
Już za samo założenie konta w ten sposób otrzymasz premię 100 zł w gotówce. Warunek: w miesiącu założenia konta zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku
Aby otrzymać kolejne 200 zł w gotówce, w lutym, marcu i kwietniu (w każdym z tych miesięcy) wykonuj te kroki:

– otrzymuj wpływ na konto co najmniej 1000 zł (niekoniecznie pensję – może to być przelew z Twojego konta w innym banku)

– zrób co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę (płacić możesz np. w sklepach stacjonarnych czy internetowych)

– zaloguj się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Banku
Odbierz premię

Pierwszą premię 100 zł otrzymasz na konto do 28 lutego. Następna premia, 200 zł, wpłynie na konto do 31 maja. Przynajmniej do czasu przekazania nagrody Twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też zgód. Premia jest zwolniona z podatku.

Konto Jakie Chcę w promocji „300 zł na dobry początek” możesz otworzyć jeśli masz co najmniej 18 lat, a także od 1 grudnia 2020 r. do teraz nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w Santander Banku Polska. Dodatkowo, z promocji wykluczone są osoby, które od 1 kwietnia 2019 r. miały otwarte konto w tym banku z promocji z premią na start.

Dodatkowe bonusy z kontem w Santander Banku

Warto dodać, że po założeniu konta w Santander Banku czekają na ciebie kolejne bonusy. Ich opisy znajdziesz najeżdżając na odpowiednią sekcję:

50 zł za kod polecający i pieniądze za polecanie

Jeśli założysz konto wpisując kod polecający (przypominam o moim: 1015793280), możesz otrzymać dodatkowe 50 zł. Wystarczy, że zapłacisz swoją kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych lub online na kwotę co najmniej 300 zł. Ponadto co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander. Gdy już będziesz mieć konto w Santander Banku, możesz wygenerować własny kod polecający i otrzymywać 50 zł za poleconą osobę. Konto możesz polecić maksymalnie 10 osobom i otrzymać 500 zł. Ważne, aby Twój znajomy spełnił warunek aktywności, tzn. zrobił zakupy na co najmniej 300 zł (w tym 1 płatność BLIKiem) oraz raz zalogował się do aplikacji mobilnej. Tylko wtedy, Ty i on otrzymacie premię 50 zł.

Regulamin promocji „Polecam mój Bank – edycja XII”

Zwroty za opłacane rachunki (do 300 zł rocznie)

Santander Bank Polska oferuje swoim klientom ponadto zwroty za rachunki opłacane z konta. Bank deklaruje, że zwróci 1 proc. wartości zapłaconych rachunków za gaz, prąd, internet, telewizję czy telefon. Miesięcznie możesz obniżyć rachunki do 25 zł, a rocznie – do 300 zł. Aby bank mógł robić zwroty, należy wcześniej w bankowości elektronicznej (w zakładce „Twoje sprawy” -> Konta) dodać faktury do zwrotów. Wystarczy zrobić to raz, potem bank będzie pamiętał dostawców.

Konto w Santander Banku: opłaty i warunki

  • 0 zł za przelewy natychmiastowe i zwykłe drogą internetową
  • darmowe wypłaty BLIKiem z bankomatów wszystkich banków
  • bezpłatne wpłaty i wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku Polska
  • jeśli masz mniej niż 26 lat: darmowe wypłaty kartą i BLIKiem z bankomatów innych banków, 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków) i 0 zł za kartę jeśli w miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem (w przeciwnym razie opłata to 8 zł)
  • jeśli masz więcej niż 26 lat, warunkiem darmowego prowadzenia konta i karty jest zrobienie w miesiącu 1 płatności kartą lub BLIKiem, a także wpływ co najmniej 500 zł (nawet z Twojego konta w innym banku). W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata za konto wyniesie 6 zł, a za kartę 8 zł. Prowizja za wypłatę pieniędzy kartą z bankomatów innych banków to 5 zł (ale można to łatwo obejść wypłacając BLIKiem)
  • dostępne Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, BLIK
  • bezpłatne powiadomienia o zdarzeniach na koncie
  • aplikacja mobilna m.in. z opcją zakupu biletów komunikacji miejskiej, płacenia za parkowanie czy taksówki

Więcej szczegółów znajdziesz w tabeli opłat i prowizji

Regulamin promocji z premią pieniężną

Regulamin programu poleceń


Sprawdź inne promocje bankowe

Gdzie otworzyć konto bankowe: porównanie

Zostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

Ciekawostki Finansowe | Blog o finansach osobistych
Logo