fbpx

Premia pieniężna 400 zł. Promocja konta w Santander Bank Polska

Trwa majowa promocja dla osób zakładających konto w Santander Banku Polska. Do wzięcia jest premia pieniężna 400 zł, a także zwroty za rachunki opłacane z konta. Używam tego konta na co dzień i – oprócz bonusów – cenię w nim dobre warunki prowadzenia (niewielkim wysiłkiem można uniknąć opłat), a także darmowe przelewy błyskawiczne. W tym wpisie znajdziesz szczegóły promocji, a także namiar na stronę, na której założysz konto z premią.

Promocja Santander: jak założyć konto i otrzymać premię

Santander Bank Polska oferuje 400 zł premii osobom, które otworzą konto osobiste. Aby otrzymać premię, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

Od 1 do 31 maja 2024 r. wypełnij wniosek o konto z kartą debetową za pośrednictwem tej strony banku

– w trakcie wypełniania wniosku na tej stronie zaznacz zgodę na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także na otrzymywanie od banku korespondencji drogą elektroniczną

– podpisz umowę o konto z kartą (na selfie lub przez kuriera). Zrób to do 10 czerwca
Pierwszą premię pieniężną (200 zł przelewem na konto) otrzymasz, jeśli w czerwcu i lipcu (w każdym z tych miesięcy), zapłacisz kartą lub BLIKIEM minimum 5 razy w miesiącu (z wyłączniem przelewów BLIK na telefon), zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto (lub 300 zł jeśli nie masz ukończonych 26 lat) oraz zalogujesz się co najmniej 5 razy do aplikacji mobilnej
Drugą premię pieniężną (150 zł przelewem na konto) otrzymasz, jeśli w sierpniu i wrześniu (w każdym z tych miesięcy), zapłacisz kartą lub BLIKIEM minimum 5 razy w miesiącu (z wyłączniem przelewów BLIK na telefon), zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto (lub 300 zł jeśli nie masz ukończonych 26 lat) oraz zalogujesz się co najmniej 5 razy do aplikacji mobilnej

Wypłata premii

Pierwszą premię pieniężną otrzymasz do końca sierpnia, a drugą – do końca października.

Przynajmniej do czasu przekazania nagród, Twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też zgód. Premia jest zwolniona z podatku. Warunkiem przyznania każdego kolejnego bonusu jest spełnienie warunków do otrzymania poprzedniego.

Dla kogo ta promocja?

Konto Jakie Chcę w tej promocji możesz otworzyć, jeśli masz co najmniej 18 lat, a także jeśli od 1 stycznia 2021 r. do teraz nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w Santander Banku Polska.

Dodatkowe profity z kontem w Santander Banku

Warto dodać, że po założeniu konta w Santander Banku czekają na ciebie kolejne profity. Ich opisy znajdziesz najeżdżając na odpowiednią sekcję:

Lokata 4%

Lokata mobilna dostępna tylko w aplikacji mobilnej Santander Banku Polska. Czas trwania lokaty to 4 miesiące. Pieniądze będą oprocentowane 4,5% w skali roku. Możesz ulokować od 1000 zł do 50 000 zł. Z lokaty mobilnej możesz skorzystać tylko raz.

Zwroty za opłacane rachunki (do 300 zł rocznie)

Santander Bank Polska oferuje swoim klientom ponadto zwroty za rachunki opłacane z konta. Bank deklaruje, że zwróci 1 proc. wartości zapłaconych rachunków za gaz, prąd, internet, telewizję czy telefon. Miesięcznie możesz obniżyć rachunki do 25 zł, a rocznie – do 300 zł. Aby bank mógł robić zwroty, należy wcześniej w bankowości elektronicznej (w zakładce „Twoje sprawy” -> Konta) dodać faktury do zwrotów. Wystarczy zrobić to raz, potem bank będzie pamiętał dostawców.

Konto Santander: opłaty i warunki

  • 0 zł za przelewy natychmiastowe i zwykłe drogą internetową
  • darmowe wypłaty BLIKiem z bankomatów wszystkich banków
  • bezpłatne wpłaty i wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku Polska
  • jeśli masz mniej niż 26 lat: darmowe wypłaty kartą i BLIKiem z bankomatów innych banków, 0 zł za prowadzenie konta i karty (bez warunków)
  • jeśli masz więcej niż 26 lat, warunkiem darmowego prowadzenia konta i karty jest zrobienie w miesiącu płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300 zł. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata za konto wyniesie 6 zł, a za kartę 9 zł. Prowizja za wypłatę pieniędzy kartą z bankomatów innych banków to 3 zł (ale można to łatwo obejść wypłacając BLIKiem)
  • dostępne Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, BLIK
  • bezpłatne powiadomienia o zdarzeniach na koncie
  • aplikacja mobilna m.in. z opcją zakupu biletów komunikacji miejskiej, płacenia za parkowanie czy taksówki

Regulamin promocji „400 zł na dobry początek”


Sprawdź inne promocje bankowe

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Ciekawostki Finansowe | Blog o finansach osobistych
Logo