fbpx

Premia 300 zł w gotówce i 100 zł na zakupy. Promocja konta w Santander Bank Polska

Czerwcowa promocja dla osób zakładających konto w Santander Banku Polska. Do wzięcia jest premia 300 zł w gotówce, 100 zł na zakupy w Biedronce, a także zwroty za rachunki opłacane z konta. Używam tego konta na co dzień i – oprócz bonusów – cenię w nim dobre warunki prowadzenia (niewielkim wysiłkiem można uniknąć opłat), a także darmowe przelewy błyskawiczne. W tym wpisie znajdziesz szczegóły promocji, a także namiar na stronę, na której założysz konto z premią.

Promocja Santander: jak założyć konto i otrzymać premię

Santander Bank Polska oferuje 300 zł w gotówce i 100 zł do Biedronki dla osób, które otworzą Konto Jakie Chcę. Aby otrzymać premię, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

Od 1 czerwca do 30 czerwca 2023 wypełnij wniosek o konto z kartą za pośrednictwem tej strony banku

– w trakcie wypełniania wniosku na tej stronie zaznacz zgodę na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także na otrzymywanie od banku korespondencji drogą elektroniczną

– maksymalnie do 10 lipca 2023 r. podpisz umowę o konto z kartą (na selfie lub przez kuriera)
Premię pieniężną 300 zł (3 przelewy po 100 zł) otrzymasz, jeśli w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie (w każdym z tych miesięcy) będziesz spełniać następujące warunki:

– otrzymuj wpływ na konto po co najmniej 1000 zł (niekoniecznie pensję – może to być przelew z Twojego konta w innym banku) lub 300 zł jeśli nie masz ukończonych 26 lat

– rób po co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę

– loguj się po co najmniej 2 razy do aplikacji mobilnej Santander Banku
Kolejny bonus to voucher o wartości 100 zł. Wykorzystasz go na zakupy w każdej Biedronce. Otrzymasz go, jeśli będziesz mieć spełnione warunki aktywności, które opisałem powyżej.
Odbierz premię

Pierwszą premię pieniężną 100 zł otrzymasz na konto do końca sierpnia. Następna premia, 100 zł, wpłynie na konto do końca października, a kolejna – 100 zł – do końca grudnia. Voucher 100 zł do Biedronki otrzymasz zaś do końca grudnia. Przynajmniej do czasu przekazania nagrody Twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też zgód. Premia jest zwolniona z podatku.

Konto Jakie Chcę w czerwcowej promocji „Załóż konto, zyskaj bonusy” możesz otworzyć jeśli masz co najmniej 18 lat, a także od 1 czerwca 2022 r. do teraz nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w Santander Banku Polska. Dodatkowo, z promocji wykluczone są osoby, które od 1 kwietnia 2019 r. miały otwarte konto w tym banku z promocji z premią na start.

Dodatkowe profity z kontem w Santander Banku

Warto dodać, że po założeniu konta w Santander Banku czekają na ciebie kolejne profity. Ich opisy znajdziesz najeżdżając na odpowiednią sekcję:

Lokata 7%

Lokata mobilna dostępna tylko w aplikacji mobilnej Santander Banku Polska. Czas trwania lokaty to 4 miesiące. Pieniądze będą oprocentowane 7% w skali roku. Możesz ulokować od 1000 zł do 20 000 zł. Z lokaty mobilnej możesz skorzystać tylko raz.

Zwroty za opłacane rachunki (do 300 zł rocznie)

Santander Bank Polska oferuje swoim klientom ponadto zwroty za rachunki opłacane z konta. Bank deklaruje, że zwróci 1 proc. wartości zapłaconych rachunków za gaz, prąd, internet, telewizję czy telefon. Miesięcznie możesz obniżyć rachunki do 25 zł, a rocznie – do 300 zł. Aby bank mógł robić zwroty, należy wcześniej w bankowości elektronicznej (w zakładce „Twoje sprawy” -> Konta) dodać faktury do zwrotów. Wystarczy zrobić to raz, potem bank będzie pamiętał dostawców.

Konto w Santander Banku: opłaty i warunki

  • 0 zł za przelewy natychmiastowe i zwykłe drogą internetową
  • darmowe wypłaty BLIKiem z bankomatów wszystkich banków
  • bezpłatne wpłaty i wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku Polska
  • jeśli masz mniej niż 26 lat: darmowe wypłaty kartą i BLIKiem z bankomatów innych banków, 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków) i 0 zł za kartę jeśli w miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem (w przeciwnym razie opłata to 8 zł)
  • jeśli masz więcej niż 26 lat, warunkiem darmowego prowadzenia konta i karty jest zrobienie w miesiącu 1 płatności kartą lub BLIKiem, a także wpływ co najmniej 500 zł (nawet z Twojego konta w innym banku). W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata za konto wyniesie 6 zł, a za kartę 8 zł. Prowizja za wypłatę pieniędzy kartą z bankomatów innych banków to 5 zł (ale można to łatwo obejść wypłacając BLIKiem)
  • dostępne Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, BLIK
  • bezpłatne powiadomienia o zdarzeniach na koncie
  • aplikacja mobilna m.in. z opcją zakupu biletów komunikacji miejskiej, płacenia za parkowanie czy taksówki

Regulamin promocji „Załóż konto, zyskaj bonusy”


Sprawdź inne promocje bankowe

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Ciekawostki Finansowe | Blog o finansach osobistych
Logo