fbpx

Premia 300 zł w gotówce, 100 zł do Allegro i inne bonusy. Promocja konta w Santander Bank Polska

Wrześniowa promocja dla osób, które zakładają konto w Santander Banku Polska. Do wzięcia jest premia 300 zł w gotówce, 100 zł do Allegro a także zwroty za rachunki opłacane z konta. Używam tego konta na co dzień i – oprócz bonusów – cenię w nim dobre warunki prowadzenia (niewielkim wysiłkiem można uniknąć opłat), a także darmowe przelewy błyskawiczne. W tym wpisie znajdziesz szczegóły promocji, a także namiar na stronę, na której założysz konto z premią.

Promocja Santander: jak założyć konto i otrzymać premię

Santander Bank Polska oferuje 300 zł w gotówce dla osób, które otworzą Konto Jakie Chcę. Aby ją otrzymać, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

Od 1 września do 30 września wypełnij wniosek o konto z kartą za pośrednictwem tej strony banku

– w trakcie wypełniania wniosku na tej stronie zaznacz zgodę na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną, a także na otrzymywanie od banku korespondencji drogą elektroczną

– maksymalnie do 10 października 2022 r. podpisz umowę o konto z kartą. W tym celu bank wyśle do Ciebie kuriera
Pierwszą premię, 100 zł w gotówce, otrzymasz jeśli założysz konto w podany wyżej sposób, a także jeśli do 31 października przynajmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku.
Aby otrzymać kolejne 200 zł w gotówce, w listopadzie, grudniu i styczniu (w każdym z tych miesięcy) wykonuj następujące kroki:

– otrzymuj wpływ na konto co najmniej 1000 zł (niekoniecznie pensję – może to być przelew z Twojego konta w innym banku)

– zrób co najmniej 1 transakcję bezgotówką kartą na kwotę minimum 10 zł (płacić możesz np. w sklepach stacjonarnych czy internetowych)

– zaloguj się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Banku
Odbierz premię

Pierwszą premię 100 zł otrzymasz na konto do 30 listopada. Następna premia, 200 zł, wpłynie na konto do 28 lutego. Przynajmniej do czasu przekazania nagrody Twoje konto powinno być aktywne. Nie wycofuj też zgód. Premia jest zwolniona z podatku.

Konto Jakie Chcę we wrześniowej promocji „Jeszcze więcej z kontem” możesz otworzyć jeśli masz co najmniej 18 lat, a także od 1 września 2021 r. do dnia złożenia wniosku nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w Santander Banku Polska. Dodatkowo, z promocji wykluczone są osoby, które od 1 kwietnia 2019 r. miały otwarte konto w tym banku z promocji z premią na start.

Dodatkowe profity z kontem w Santander Banku

Warto dodać, że po założeniu konta w Santander Banku czekają na ciebie kolejne profity. Ich opisy znajdziesz najeżdżając na odpowiednią sekcję:

100 zł do Allegro

Aby otrzymać 100 zł do Allegro, złóż wniosek o konto, a potem do 28 września wejdź na tę stronę promocyjną i zarejestruj się do promocji (kliknij przycisk „Wypełnij formularz”). Następnie, do 31 października 2022 r. w usługach Santander online dodaj jeden dowolny cel w ramach usługi Moje Cele i wybierzesz metodę oszczędzania „Końcówki transakcji”. Ostatni warunek: do 28 lutego 2023 r. miej odłożone w ramach tego celu, metodą oszczędzania „Końcówki transakcji”, minimum 50 zł. Gdy spełnisz te warunki, bon do Allegro trafi do ciebie smsem lub w wiadomości w bankowości elektronicznej do 31 marca 2023 r.

Lokata 6,25%

Lokata mobilna dostępna tylko w aplikacji mobilnej Santander Banku Polska. Czas trwania lokaty to 4 miesiące. Pieniądze będą oprocentowane 6,25% w skali roku. Możesz ulokować od 1000 zł do 100 000 zł. Z lokaty mobilnej możesz skorzystać tylko raz.

Zwroty za opłacane rachunki (do 300 zł rocznie)

Santander Bank Polska oferuje swoim klientom ponadto zwroty za rachunki opłacane z konta. Bank deklaruje, że zwróci 1 proc. wartości zapłaconych rachunków za gaz, prąd, internet, telewizję czy telefon. Miesięcznie możesz obniżyć rachunki do 25 zł, a rocznie – do 300 zł. Aby bank mógł robić zwroty, należy wcześniej w bankowości elektronicznej (w zakładce „Twoje sprawy” -> Konta) dodać faktury do zwrotów. Wystarczy zrobić to raz, potem bank będzie pamiętał dostawców.

Konto w Santander Banku: opłaty i warunki

  • 0 zł za przelewy natychmiastowe i zwykłe drogą internetową
  • darmowe wypłaty BLIKiem z bankomatów wszystkich banków
  • bezpłatne wpłaty i wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku Polska
  • jeśli masz mniej niż 26 lat: darmowe wypłaty kartą i BLIKiem z bankomatów innych banków, 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków) i 0 zł za kartę jeśli w miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem (w przeciwnym razie opłata to 8 zł)
  • jeśli masz więcej niż 26 lat, warunkiem darmowego prowadzenia konta i karty jest zrobienie w miesiącu 1 płatności kartą lub BLIKiem, a także wpływ co najmniej 500 zł (nawet z Twojego konta w innym banku). W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata za konto wyniesie 6 zł, a za kartę 8 zł. Prowizja za wypłatę pieniędzy kartą z bankomatów innych banków to 5 zł (ale można to łatwo obejść wypłacając BLIKiem)
  • dostępne Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, BLIK
  • bezpłatne powiadomienia o zdarzeniach na koncie
  • aplikacja mobilna m.in. z opcją zakupu biletów komunikacji miejskiej, płacenia za parkowanie czy taksówki

Więcej szczegółów znajdziesz w tabeli opłat i prowizji

Regulamin promocji „300 zł za aktywne bankowanie – edycja II”


Sprawdź inne promocje bankowe

Zostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

Ciekawostki Finansowe | Blog o finansach osobistych
Logo