fbpx

Premia 350 zł i inne bonusy. Promocja konta w Santander Bank Polska

Atrakcyjna promocja dla osób, które zakładają konto w Santander Banku Polska. Do wzięcia jest premia 300 zł w gotówce i dodatkowe 50 zł w gotówce za skorzystanie z kodu polecającego. A do tego inne bonusy, takie jak zwroty za rachunki czy pieniądze za polecanie. Używam tego konta na co dzień i – oprócz bonusów – cenię w nim dobre warunki prowadzenia (niewielkim wysiłkiem można uniknąć opłat), a także darmowe przelewy błyskawiczne. W tym wpisie znajdziesz szczegóły, kod polecający a także namiar na stronę promocyjną, na której założysz konto z premią.

Promocja Santander: jak założyć konto i otrzymać premię

Pierwsza premia wynosi w sumie 300 zł w gotówce po założeniu konta. Aby ją otrzymać, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

Do końca października wypełnij wniosek o konto za pośrednictwem tej strony banku

– w trakcie wypełniania wniosku na tej stronie zaznacz wszystkie zgody, a także podaj kod polecający. Jeśli nie masz oto mój: 1015793280 (w dalszej części tekstu opisuję, jak dzięki niemu dostać dodatkowy bonus 50 zł)

– maksymalnie do 15 listopada 2021 r. podpisz umowę o konto. Aby to się stało, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera
Już za samo założenie konta w ten sposób otrzymasz premię 50 zł w gotówce
Aby otrzymać kolejne 250 zł w gotówce, spełnij poniższe warunki aktywności w listopadzie, grudniu i styczniu (w każdym z tych trzech miesięcy):

– otrzymuj wpływ na konto co najmniej 1000 zł (niekoniecznie pensję – może to być przelew z Twojego konta w innym banku)

– zrób co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem na kwotę min. 10 zł (płacić możesz np. w sklepach stacjonarnych czy internetowych)

– zaloguj się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej Santander Banku
Odbierz premię

– Premia 50 zł trafi do Ciebie do końca grudnia, natomiast 250 zł do 28 lutego 2022 r. Bonus jest zwolniony z podatku od osób fizycznych.

Konto Jakie Chcę z premią możesz otworzyć, jeśli masz co najmniej 18 lat, a także od 1 października 2020 r. do teraz nie byłeś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego w Santander Banku Polska. Dodatkowo, z promocji wykluczone są osoby, które od 1 kwietnia 2019 r. miały otwarte konto w tym banku z promocji z premią na start.

Dodatkowe bonusy z kontem w Santander Banku

Warto dodać, że po założeniu konta w Santander Banku czekają na ciebie kolejne bonusy. Ich opisy znajdziesz najeżdżając na odpowiednią sekcję:

50 zł za kod polecający i pieniądze za polecanie

Jeśli założysz konto wpisując kod polecający (przypominam o moim: 1015793280), możesz otrzymać dodatkowe 50 zł. Wystarczy, że zapłacisz swoją kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych lub online na kwotę co najmniej 300 zł. Ponadto co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander. Gdy już będziesz mieć konto w Santander Banku, możesz wygenerować własny kod polecający i otrzymywać 50 zł za poleconą osobę. Konto możesz polecić maksymalnie 10 osobom i otrzymać 500 zł. Ważne, aby Twój znajomy spełnił warunek aktywności, tzn. zrobił zakupy na co najmniej 300 zł (w tym 1 płatność BLIKiem) oraz raz zalogował się do aplikacji mobilnej. Tylko wtedy, Ty i on otrzymacie premię 50 zł.

Regulamin promocji „Polecam mój Bank – edycja XII”

Zwroty za opłacane rachunki (do 300 zł rocznie)

Santander Bank Polska oferuje swoim klientom ponadto zwroty za rachunki opłacane z konta. Bank deklaruje, że zwróci 1 proc. wartości zapłaconych rachunków za gaz, prąd, internet, telewizję czy telefon. Miesięcznie możesz obniżyć rachunki do 25 zł, a rocznie – do 300 zł. Aby bank mógł robić zwroty, należy wcześniej w bankowości elektronicznej (w zakładce „Twoje sprawy” -> Konta) dodać faktury do zwrotów. Wystarczy zrobić to raz, potem bank będzie pamiętał dostawców.

Konto w Santander Banku: opłaty i warunki

  • 0 zł za przelewy natychmiastowe i zwykłe drogą internetową
  • darmowe wypłaty BLIKiem z bankomatów wszystkich banków
  • bezpłatne wpłaty i wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku Polska
  • jeśli masz mniej niż 26 lat: darmowe wypłaty kartą i BLIKiem z bankomatów innych banków, 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków) i 0 zł za kartę jeśli w miesiącu zrobisz 1 płatność kartą/BLIKiem (w przeciwnym razie opłata to 8 zł)
  • jeśli masz więcej niż 26 lat, warunkiem darmowego prowadzenia konta i karty jest zrobienie w miesiącu 1 płatności kartą lub BLIKiem, a także wpływ co najmniej 500 zł (nawet z Twojego konta w innym banku). W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata za konto wyniesie 6 zł, a za kartę 8 zł. Prowizja za wypłatę pieniędzy kartą z bankomatów innych banków to 5 zł (ale można to łatwo obejść wypłacając BLIKiem)
  • dostępne Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, BLIK
  • bezpłatne powiadomienia o zdarzeniach na koncie
  • aplikacja mobilna m.in. z opcją zakupu biletów komunikacji miejskiej, płacenia za parkowanie czy taksówki

Więcej szczegółów znajdziesz w tabeli opłat i prowizji

Regulamin promocji z premią

Regulamin programu poleceń


Chcesz sprawdzić, jakie jeszcze są godne uwagi okazje bankowe? Sprawdź tutaj >

Ciekawostki Finansowe | Blog o finansach osobistych
Logo