fbpx

Konto w Banku Millennium aktywne od zaraz. Założysz je przez internet logując się do swojego banku

Konto bankowe od zaraz, przez internet i bez wizyty w banku czy umawiania się z kurierem. Bank Millennium jako pierwszy w Polsce umożliwił założenie konta osobistego z potwierdzeniem tożsamości poprzez zalogowanie się do innego banku. Otwarte w ten sposób konto będzie aktywne w 15 minut.

Konto bankowe od zaraz przez internet – jak założyć?

Otwórz konto przez internet wykonując krok po kroku następujące czynności:

  • wskaż na liście bank, w którym masz konto osobiste. Obecnie do wyboru są: PKO BP, ING Bank Śląski, Alior Bank, Santander Bank Polska, mBank, Bank Pekao, BNP Paribas, Credit Agricole, Velobank (w przyszłości lista ta będzie rozszerzana). Jeśli nie ma tam Twojego banku, zawsze możesz użyć innej metody otwarcia zdalnego – mianowicie wideoweryfikacji, czyli na tzw. selfie (w ten sposób również otworzysz konto bez wizyty w banku)
  • następnie podaj swoje dane i zaloguj się na konto we wskazanym wcześniej banku w celu sprawdzenia tożsamości. Umowę otwarcia konta zatwierdzisz hasłem SMS

Jak informuje bank, założone w ten sposób konto będzie aktywne w około 15 minut.

Otwarcie rachunku taką metodą jest możliwe dzięki usłudze dostępu do informacji o rachunku AIS (ang. Account Information Service) działającej w ramach „Otwartej bankowości”. Jest to idea, którą wprowadziła unijna dyrektywa PSD2.

Zobacz co jeszcze umożliwia bank w ramach otwartej bankowości

– usługę Finanse 360° pozwalającą sprawdzić stan konta i historię transakcji w innych bankach z poziomu Millenetu (systemu bankowości elektronicznej Banku Millennium)

– możliwość inicjowania przelewów z kont w innych bankach z poziomu Millenetu

– potwierdzanie dochodu starając o kredyt gotówkowy (wystarczy zalogować się do innego banku)

– otwieranie konta firmowego Mój Biznes online dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych z wykorzystaniem potwierdzenia tożsamości poprzez zalogowanie do innego banku

Sprawdź też: Konto bankowe online. Gdzie i jak założyć przez internet


Promocja w Banku Millennium: premia 500 zł

Warto wiedzieć, że obecnie trwa promocja w Banku Millennium z premią pieniężną o wartości 500 zł. Wystarczy założyć konto i wykazać się aktywnością.

Szczegóły na stronie promocyjnej Banku Millennium >

Konto Millennium 360° w Banku Millennium – czy warto?

Konta w Banku Millennium używam na codzień i bardzo je cenię z kilku powodów. Przede wszystkim ze względu dobrze działającą aplikację mobilną, a także możliwość korzystania z wygodnej bankowości internetowej . Kolejnym plusem są warunki prowadzenia konta. Ogromną zaletą są również darmowe wypłaty z bankomatów wszystkich banków.

  • darmowe prowadzenie konta
  • 0 zł za obsługę karty do konta, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Aby mieć takie warunki, wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (albo 1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
  • dobrze oceniana aplikacja. Obsługuje ona m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe, a także pozwala zakup kupować bilety: komunikacji miejskiej, parkingowe czy za przejazdy autostradą
  • nagrody za skuteczne polecanie konta z Twojego kodu w ramach programu poleceń

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Ciekawostki Finansowe | Blog o finansach osobistych
Logo